PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688320}
5,9 10 107
ocen
5,9 10 1 10107
A Haunted House 2
powrót do forum filmu A Haunted House 2

Ujdzie.

ocenił(a) film na 8

Co więcej można dodać? Film równie prymitywny co jego poprzednik, żarty głównie obracają się
wokół seksu (aczkolwiek był fajny kogut i trochę rasizmu). Szkoda, że to straszny misz-masz i nie
skupiono się na wyśmianiu jednego lub dwóch filmów, takiej solidnej parodii danego tytułu.
Trochę brakowało Tishy (aktorka była fajna), przybyło natomiast efektów specjalnych. :D
Fajnie, że coś takiego wychodzi i wypełnia w pewien sposób lukę po "Strasznym Filmie".

ocenił(a) film na 5
Martin von Carstein

daj link abym mógł ocenić

ocenił(a) film na 5
Martin von Carstein

dawaj JUŻ !

ocenił(a) film na 6
Martin von Carstein

Taka bardziej wulgarna wersja jedynki. To co miało śmieszyć było poprzednio ,a nowości niewiele (wspomniany kogut). Mi osobiście zabrakło Chipa, a i ojczulka Douga za mało. Kuzyn Ray Ray przynajmniej się pojawił :) Kisha była ciekawsza niż Megan jako dziewczyna Malcolma. Za to Iglesias i jego ranty o rasizmie rozkładające.
Jako, że przestraszył mnie film Sinister za jego sparodiowanie daję +1.

Kasiek_haz

Nawet nie wiedziałem, że dwójka powstała...

ocenił(a) film na 6
djrav77

Póki co ciężko o dobrą wersję. Tzn, obraz jest ok, ale dźwięk słaby. Jak ktoś ogląda bez napisów, to czasami cięzko zrozumieć czarną mowę, plus Iglesias z jego hiszpanogadką. Ale ja lubię te ich akcenty, więc i oglądałam nie zwracając uwagi na niedogodności.

Martin von Carstein

Ujdzie, ale ocenione jako dobre???
Widzę, że każdy ma swój indywidualny wachlarz ocen.

ocenił(a) film na 8
djrav77

Owszem.

Martin von Carstein

Na lektor pl pewnie poczekamy sobie do konca roku

ocenił(a) film na 9
Martin von Carstein

MA ktoś jakis link??

ocenił(a) film na 8
Mitas91

Musisz poszukać na wiadomych serwerach, nie obejrzysz raczej tego bezpośrednio w internecie.

ocenił(a) film na 9
Martin von Carstein

Aha:) Z Podziękowaniem.

ocenił(a) film na 8
Mitas91

Film jest świetny, tłumaczenie ukazało mi wszystkie niuanse. Przodują głównie żarty słowne, niby "kloaczne" ale jednak tak zgrabnie zaserwowane, tak naturalnie, z gracją iż trudno się nie uśmiechnąć. Właściwie to nie jest parodia horrorów, one są tak jakby tłem do ukazania meritum czyli relacji Malcolm - dziewczyna - dzieciaki, takie dość codzienne, a krępujące sytuacje ukazane w krzywym zwierciadle. Wyśmianie stereotypów, trochę motywów z popkultury (serial "Breaking Bad" choćby). Grunt iż nie sprawia wrażenia kolejnej komedii dla kretynów lecz czegoś ambitniejszego, gdzie możemy o dziwo podziwiać warsztat, grę aktorów, ich naturalną mimikę i gesty. Zdecydowanie lepszy od jedynki, godny następca "Strasznych Filmów". Oby więcej.

Martin von Carstein

jedynka byla nedzna wiec dwojka pewnie taka sama

ocenił(a) film na 8
arek2010

Nie będę usiłował cię przekonać iż jest inaczej. Nie każdemu może się spodoba pastisz, tym bardziej pastisz zrobiony pod Amerykanów (cały ten rasizm i popkultur).

ocenił(a) film na 9
Martin von Carstein

Mistrzostwo:) Wayansi znowu pokazali na co i ch stac;-))

ocenił(a) film na 8
Mitas91

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones