PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200967}

Horton słyszy Ktosia

Horton Hears a Who!
6,3 28 389
ocen
6,3 10 1 28389
6,4 10
ocen krytyków
Horton słyszy Ktosia
powrót do forum filmu Horton słyszy Ktosia

Gdyby ten animowany film był przed Shrekiem, tzn gdyby był pierwszy, to bez wątpliwości stałby się kultowym. Nie ma tutaj "pustego humoru", są fajne gagi, z których naprawdę można się pośmiać. A przy tym jest super historia, z przekazem.
Naprawdę świetna bajka!
Polecam!:)
ps. ocena troche powyżej 6/10 jest trochę mylna, i nie wiem skąd się wzieła, być może z wysoko postawionej poprzeczki dla filmów animowanych (?).
"Horton..." naprawdę zasługuje na więcej.

użytkownik usunięty
PadreTovaros

Ja mam mieszane uczucia po obejrzeniu tej bajki. Jeśli chodzi o rozrywkę to w ogóle nie trafiła w mój gust - nudziłem się oglądając. Ale patrząc na ten film pod kątem ukrytych w nim aluzji można podnieść trochę jego ocenę (aspekty ustrojowe zbytnio mnie nie interesują, ale aluzje do innych dzieł - wspomniane w jednym z poprzednich tematów. Sam oglądałem kiedyś Dragon Ball i miło go wspominam, ale teraz bym chyba ponownie do niego nie usiadł - widziałem lepsze anime). Generalnie dla mnie - 4/10, patrząc z perspektywy dziecka - 9/10 a biorąc pod uwagę wspomniane aluzje - 8/10. Czyli średnia 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones