PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200967}

Horton słyszy Ktosia

Horton Hears a Who!
6,3 28 389
ocen
6,3 10 1 28389
6,4 10
ocen krytyków
Horton słyszy Ktosia
powrót do forum filmu Horton słyszy Ktosia

Zwiastun mowiac ladnie NIE ZACHECA! Chyba im sie pomysly koncza na bajki!

thorin_Wlkp

Jak kończą, skoro pierwsza wersja ukazała się w 1970 r :P? Nawet ją trochę pamiętam.

thorin_Wlkp

Ahh bluźnisz! Może to być jedna z najciekawszych bajek ostatnio! Przewspaniały trailer!

użytkownik usunięty
thorin_Wlkp

zgadzam sie z Toba w 100 % wedlug mnie ta bajka to bedzie dno

thorin_Wlkp

Zwiastun angielski nie jest taki zły i może to być nawet ciekawa bajka. Ale jesli ją zobaczę to wyłącznie w wersji oryginalnej (ang), bo dawno nie widziałem bardziej żenującego dubbingu. Głos Żebrowskiego nie pasuje ani trochę do Hortona.

white_tiger_3

Widziałem polski zwiastun na Youtube. Rozumiem że słoń może mieć gruby głos, ale kiepsko to wyglądało. Niedawno widziałem jednak reklamę w telewizji i wyraźnie słychać że go zmienili, raczej na lepsze.

thorin_Wlkp

Też mi się wydaje że to będzie gówienko na miękko.

ocenił(a) film na 6
romczyn

Średni,czasem śmieszny ale i męczący.Nie jestem zachwycona ;)

ocenił(a) film na 9
thorin_Wlkp

Faktycznie zwiastun średnio ciekawy. Na szczęście obejrzałam go dopiero po obejrzeniu filmu. Pomysł filmu uważam za świetny, wykonanie też doskonałe. Doskonale się bawiłam, a po seansie rozległy się brawa, co chyba o czymś świadczy prawda ? :)

ocenił(a) film na 9
thorin_Wlkp

Dodam jeszcze, że nie rozumiem osobników, którzy "uważają, że film to będzie dno" przed jego obejrzeniem... w ogóle takie komentarze powinny być kasowane, bo nic nie wnoszą, tylko zniechęcają.

ocenił(a) film na 6
Dudzinka

Obejrzałam za granicą i nie obejrzę po raz drugi bo chwilami ten film mnie poprostu męczył,jak wcześniej pisałam w porównaniu z choćby Bee Movie przegrywa,zwiastun jak zwykle pokazuje najlepsze momenty filmu,także jeśli kogoś nie zachwycił- film też nie da rady ;) Pozdrawiam

thorin_Wlkp

racja, pomysly im sie koncza albo sie nie staraja ;/ .

Ann__

Gwoli ścisłości dodam że film jest adaptacją książki. Nie dlatego że kończą się pomysły, ale dlatego że wdowa po Dr. Seussie już dawno planowała zlecić komuś adaptacje. Zresztą słyszałem opinie że to najlepsza adaptacja jego książki. Nie mam nic przeciwko.

ocenił(a) film na 10
thorin_Wlkp

Bajka wymiata ale w org wersji, nie polecam polskiej wersji, dubbing Żebrowskiego = ŻENADA!!! i nieporozumienie...

Mario_31

Jeżeli obejrze ten film to tylko ze wzgledu na duet Carrey&Carrel ktorych uwielbiam. Oczywiscie tylko w ORGINALNEJ wersji. Nie jestem zwolennikiem pol dubbingu. Pozyjemy zobaczymy, a raczej ZOBACZYMY OCENIMY! ;]
Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones