PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200967}

Horton słyszy Ktosia

Horton Hears a Who!
6,3 28 389
ocen
6,3 10 1 28389
6,4 10
ocen krytyków
Horton słyszy Ktosia
powrót do forum filmu Horton słyszy Ktosia

...nie potrafi robic bajek. To, że postacie drą sie i skakają dookoła wcale nei oznacza, ze historia jest ciekawa. Tak było w Madagaskarze, Ice Age, Shreku, Rybkach z Ferajny i tak jest z Hortonem. Wogóle nie ucza sie na błędach,a raczej brną w to dalej. Powinni uczyć sie od PIXARa. Oni jak zrobią baje to i jest śmiesznie i poważnie. I świetny scenariusz i muzyka i animacja i postacie z krwi i kości... A tu? Jednym słowem słabiutko...poraz kolejny...

Kristofer

Bardzo podoba mi sie nowe słówko "skakają" Człowiek sie uczy cale zycie....;-)

ocenił(a) film na 4
vinyll

ojoj...miało być skaczą :P

ocenił(a) film na 8
Kristofer

Nie licząc "rybek z ferajny" wymieniłeś kilka z mich ulubionych filmów animowanych. Nieudane: Shrek, Madagaskar, Epoka Lodowcowa. Tia.......

ocenił(a) film na 4
polishchaser1

No dla mnie nie są zbyt udane... W Madagaskarze tylko pingwiny i lemury, w Ice Age wiewiór, a Shrek poza tekstami nic nie ma do zaoferowania. Jedynka jeszcze uszła ale późniejsze części to już porażka...Takie jest moje zdanie :)

Kristofer

Po pierwsze, ten film nie jest z Dreamworks tylko z Fox'a(coś niedokładnie to oglądałeś) Tak samo jak wspmniany przez Ciebie np. Ice Age...a co do skakania ect. to jest to film na podstawie prozy Dr. Suess'a wiec skierowany do dzieci, czyli jakies 4-12 lat. Wiec takie skakanie jest jak najbardziej na miejscu.
J

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones