PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200967}

Horton słyszy Ktosia

Horton Hears a Who!
6,3 28 389
ocen
6,3 10 1 28389
6,4 10
ocen krytyków
Horton słyszy Ktosia
powrót do forum filmu Horton słyszy Ktosia

Film nie jest jakimś dziełem. Taka sobie zwyczajna bajeczka która niczym szczególnym nie powala. Wkurza za to straszliwie narrator którym jest Rafał Bryndal. Czyta w sposób straszliwy, brzmi to bardzo amatorsko i nienaturalnie.

ocenił(a) film na 3
Telewidz

Zgadzam się absolutnie, nie wierzyłam własnym uszom, że ktoś napisał te koszmarne częstochowskie rymy. A ktoś inny czytał je gorzej od dukającego dziecka z zerówki. Jak na radiowca, to żenada, ani głosu, ani możliwości, na ale ma chłopak nazwisko. No i wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami". To przykre, że obecnie do dubbingowania wybierani są popularni celebryci bez predyspozycji. A 20 lat temu Jan Kobuszewski czytał całego "Wróbla Ćwirka" z podziałem na role... I to jak!

ocenił(a) film na 8
Telewidz

Ja również podpisuję się pod tym obiema rękami. Kilka dni temu obejrzałam ten film w angielskiej wersji językowej. Dziś NIESTETY obejrzałam go po polsku i zawiodłam się srodze... od pierwszych słów już (czyli słów narratora) uszy mi zwiędły :( Przecież w tylu filmach animowanych polski dubbing był naprawdę fantastyczny, czasami nawet przerastał oryginał, a tu? Żenada. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones