PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200967}

Horton słyszy Ktosia

Horton Hears a Who!
6,3 28 389
ocen
6,3 10 1 28389
6,4 10
ocen krytyków
Horton słyszy Ktosia
powrót do forum filmu Horton słyszy Ktosia

WIELKA AKCJA!!!

ocenił(a) film na 9

WIELKA AKCJA!!!

Więc chce pare słów powiedzieć o sposobie wypowiadania się niektórych osób. Poprostu tego mam już dość jak osoba pisze " ten film (ogólnie) to gówno, ścierwo, nie polecam" pierwszym podstawowym błędem jaki robi ta osoba to to , że nie powinno sie mówić "ten film to"... jak juz coś to " ten film DLA MNIE to..." po drugie słownictwo... naprawde jak juz chcesz jakoś ocenić film rób to z główą, a nie za pomocą kilku przymotników. Jak film Ci sie nie podoba bardzo i nie masz nic ciekawego do powiedzenia daj tą jedynke i daj se siana, Jeżeli już zakładasz jakiś wątek proszę zrobić to pożądnie jak Ci film sie nie podoba to powiedz dlaczego dokładnie i grzecznie to może np. poprostu go niezrozumiałes, miałes lipną wersję, albo inny badziew czy też poprostu nie przypadł Ci do gustu. No ale... jak juz Ci nie przyadł do gustu film typu "Ojciec chrzestny" to nie pisze ze to ścierwo, bo jednak takiego rodzaju filmy sa postrzegane ogólnie jako arcydzieło, a jak Ci sie nie podoba to jak wyżej, stosuj sie do zasad jakichkolwiek, bo jak nie to poprostu zostaniesz pojechany i w FW bedzie pełno gówna z jakim próbuje walczyc ;]

ocenił(a) film na 6
Newelowsky

Wiadomo, że każdy przedstawia swoją opinię, więc po co pisać ciągle "ten film dla mnie to..."? Przecież wypowiadamy się za siebie, a nie za kogoś.
Używanie przymiotników, w tym słów uważanych za wulgarne, to już sprawa kultury i wychowania - jak ktoś jest chamem, to chamsko będzie się wypowiadał. Tego się zmienić nie da, bo jeszcze Cię zjedzie...
Co do tego, że niektórzy uważają "Ojca Chrzestnego" za badziew - mogą! To, że ktoś lubi takie filmy i uważa je za świetne, to nie znaczy, że ktoś inny też musi. Mnie np. "Ojciec Chrzestny" znudził po 45 minutach i przestałem go oglądać. Co prawda nie mówię, że film jest beznadziejny, bo go nie oglądnąłem w całości, ale też mi wielkie arcydzieło... Wolę gdy coś się dzieje w filmie, a nie zanudzają na śmierć.

Horton słyszy Ktosia to dobra bajka dla dzieci - i tylko dla nich. Mi sposób narracji - recytowanej, wcale nie odpowiada. Humoru mało, a sam głos Żebrowskiego w tej animacji to porażka dubbingowców!

ocenił(a) film na 9
markus_89

nie rozumiesz idei. Jakie prawo ma ktoś mówic ten film to i tamto ? dobrze ma swoje zdanie i niech mówi, że to dla niego tak wyglądało, ale przecież dla miliona innych osób moze akurat to sie podobac. Jak ktos pisze ze po 45 przestał oglądac "Ojca Chrzestnego", to niech nie psuje ludziom dobrej woli krwi na forum a wystawi ocene jaka mu sie podoba. Naprawde w fimie nic nie musi sie dziać, bo to co najważniejsze w cale nie jest pokazane w kaskaderskich popisach, trzeba byc bystrym i zauważyc niektóre szczególy, film powinnien do Ciebie przemówić, a ty powiennienes to zrouzmiec i to wcale nie tak jak setki innych osób, ale tak indywiduanie. Oczywiscie jak ktos pisze ze film jest zły, a mi akurat ten sie podobał chętnie z wielką przyjemnooscią znim podyskutuje, ale jak mi powie on tylko ze jest to badziew... to nie wiem co to osoba na forum pisze... jedno zdaniowe są komentarz ena fotce a nie zakładanie WĄTKU(!) film nudny nie polecam...

Pozdrawiam

Newelowsky

Idea szczytna, ale zero szans powodzenia. Niestety forum filmwebu niedługo sięgnie poziomu Onetu.

Osobiście dodałabym jedno ulepszenie- niech KAŻDY czyta poprzednie posty i nie powtarza po 10x tego samego. To okropnie wkurzające, kiedy widać, ze ludziom nie chce się przeczytać tych 5 wiadomości a co dopiero podjąc sensowną polemnikę.

ocenił(a) film na 9
Newelowsky

Podpisuję się obiema rękami pod pierwszym postem w tym topicu! I nie ma znaczenia, czy kotś obejrzał całe 'American Pie', czy wyłączył 'Ojca chrzestnego' po pierwszej scenie.

Niestety, jak jeden z forumowiczów napisał, ten głos z pewnością zginie w lawinie kolejnych postów nie wychodzących poza jedno zdanie lub przymiotnik.

Trzymajmy się tych bardziej rozwiniętych Filmwebowiczów :), pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones