PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200967}

Horton słyszy Ktosia

Horton Hears a Who!
6,3 28 389
ocen
6,3 10 1 28389
6,4 10
ocen krytyków
Horton słyszy Ktosia
powrót do forum filmu Horton słyszy Ktosia

dla dziecka w jakim wieku ten film polecacie?
pozdrowienia

prwsk

Dla wszystkich polecam ten film

ocenił(a) film na 3
prwsk

Minimum sześć lat. Młodsze się nudziły. I tak do lat 10, bo jest bardzo naiwniutki. Ogólnie słaby, źle zdubbingowany film. Z dzieckiem od lat 6 zdecydowanie lepiej iść na "Kroniki Spiderwick". Może nie arcydzieło, ale dzieci siedzą jak zaczarowane. Ogląda się świetnie.

prwsk

film polecam raczej dla urwisów z przedszkola no może dołączając do tego dzieciaki z klas od 1 do 3,reszta może być zawiedziona,szczególnie porównując ze Shrekiem czy Madagaskarem

ocenił(a) film na 6
prwsk

a ja uważam ze ze starszymi tez mozna pojsc. Film bardzo pouczający, z głowna maksymą że "życie to życie nie ważne jak małe". Sam mam 20 lat i mimo że żadko chodze na bajki ( o tym niżej ) to ta mi sie spodobała. Ogólnie mało jest teraz filmów na które można pojsc z dzieckiem żeby sie czegoś nauczyło a przy tym dobrze bawiło ( same mordobicia, wyśnione światy typu narnia, złoty kompas, haryy potter, miliony aluzji politycznych, seksualnych itd których dzieci nie rozumieją ).

Hortona z czystym sumieniem polecam i rodzicom i ich dzieciom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones