Isla Fisher

Isla Lang Fisher

7,6
13 682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isla Fisher

Isla Fisher i Amy Adams są strasznie podobne. Myli mi się, w którym filmie, która grała... hm.

katefly

A odróżniasz mamę od taty? Też pewnie są strasznie podobni i nie wiesz, w którym filmie grali... hm

pokrowiec

Masz rozum (a właściwie jego brak) porównywalny do pokrowca, czy na jakiej zasadzie to działa?

katefly

zgadzam sie z tobą ;pp
sA strasznie podobne.

sylwiasyll

Tez się zgadzam :) Kiedys obejrzalam zakupocholiczke i zaczarowana i myslalam ze to jedna aktorka :D

beeti95

Ja tak samo po obejrzeniu zakupoholiczki i zaczarowanej byłam pewna że to jedna i ta sama aktorka ;]

Zuzia1512

Dziękuję, dziewczęta za przyznanie racji:) Co do Amy, trzeba obejrzeć Oświadczyny:) Generalnie - bardziej rozchwytywana aktorka, niż Isla. Chyba zasłużenie.

Zuzia1512

Miałam to samo po obejrzeniu zakupoholiczki i oświadczyn po irlandzku

katefly

Mam identyczne odczucia. Amy jednak jest bardziej znana i to ona wydaje się (mi przynajmniej) aktorką w filmie.
Pozdrawiam.

katefly

dla mnie też sa takie same ja myślałam że w Oświadczynach po irlandzku gra Isla :)

666aisog

Podobne, ale do odróżnienia bez problemu:) Jak dla mnie Isla Fisher ładniejsza;)

e_w_a_

Podobne : ) W `na pewno, być może` myślałam `o jakaś laska jest strasznie podobna do Amy` ; D Obie są bardzo ładne : ]

katefly

http://img517.imageshack.us/img517/8026/dasdasdasti.jpg

Czy ja wiem czy one są takie podobne.
Ogólnie to Isla wygląda jak jakaś nastolatka (hmm dałbym jej z 18-19 lat) a Amy nawet gdy gra młode dziewczyny to wygląda na minimum 25 :P A poza tym Isla to taka laleczka - plastikowa dziewczyna z plastikowymi rolami. Amy może nie jest taka idealna z wyglądu jak ona ale za to ma w sobie to coś i moim zdaniem jest o wiele ładniejsza od Isly.

Waclaw

Na tym zdjęciu Amy jest podobna do Kirsten Dunst:D:D:D

e_w_a_

zgadzam sie z waclawem, na zdjeciach nie sa podobne, ale w wyznaniach
zakupoholiczki isla bardzo podobnie wygladala

karinaa7

Nom zgadzam sie na zdjeciach nie, ale naprawde myslalam ze zaczarowana i wyznania zakuhopoliczki grala jedna aaktorka

beeti95

Mi tam nigdy nie przyszła do głowy myśl, że to jedna aktorka - może i są delikatnie podobne z wyglądu ale Isla to to nie ta klasa co Amy. Od razu widać różnicę...

Waclaw

Masz rację, Waclaw - Amy jest o klasę wyżej od Isly. I to ona gra te ambitniejsze role=)

katefly

Dopóki dzisiaj przypadkiem nie weszłam na wikipedię i na Islę Fisher myślałam, że to wszystko to Amy Adams XD Też miałam ten problem z rozróżnianiem, ale już go rozwiązałam. Jak je rozróżniam? Amy ma niebieskie oczy, a Isla brązowe ;)
A tak na marginesie - Isla jest według mnie ładniejsza ;D

katefly

Amy ma o wiele ładniejsze zęby :-)

użytkownik usunięty
katefly

Mnie również. Od dawna miałam chęć na `Wyznania zakupoholiczki`. Obejrzałam dziś. Zachęcona klimatem lekkiej komedyjki romantycznej postanowiłam sięgnąć po `Oświadczyny po irlandzku`. Zdziwiłam się, gdy nie zobaczyłam tego filmu w filmografii Isli. Kiedyś nawet byłam przekonana, że to kontynuacja `Wyznań...` ;-). Aczkolwiek, gdy się dobrze przyjrzeć, to faktycznie widać różnicę.

zgadzam się również są podobne :)

katefly

zgadzam się są bardzo podobne

katefly

Właśnie obejrzałam "Oświadczyny..." i myślałam, że to Fischer grała. Gdyby kiedyś spotkały się na planie spokojnie mogą grać siostry.

hanula1309

TAK SAMO!:) Myślałam że Amy i Isla to ta sama osoba, zwłaszczam że nawet grają podobnie ;) A może raczej podobne role;) Obie są cudowne :)

katefly

a ja myślałam, że to jedna aktorka... :D nigdy nie zwracałam uwagi na nazwiska :p

lilith_goot

dokładnie! obydiwe są takż (przynajmnie wg mnie) podobne do Sary Canning

katefly

Na początku tez je myliłam, też już raczej nie mam z tym problemu, ale fakt, są podobne :))

milk_shake

zgadzam się w pełnej rozciągłości z autorem tematu, wprawdzie rozróżniam je ale są naprawdę bardzo podobne, obydwie są zresztą bardzo piękne ;)

Cola9867

Popieram i wpełni zgadzam się z Cola9867 =)

anson21

no i ja się z wami zgodzę dziewczyny..są podobne obie piękne, podobna uroda taka no :D

użytkownik usunięty
katefly

też uważam że są podobne do siebie

katefly

Też cały czas je mylę, ostatnio zobaczyłam okładkę gazety i dałabym sobie rękę uciąć że to Isla, i teraz nie miałabym ręki.

blackbetty96

Podsumowanie niczym z filmu "Chłopaki nie płaczą" :P

katefly

podobne? są niemal identyczne, byłam pewna że w "Wyznaniach zakupoholiczki" grała Amy

Sol89

zgadzam się ! Ja dopiero jak na filmwebie sprawdziłam okazało się że to nie Amy !

Malazaa

są prawie identyczne :D

katefly

To zapewne ze względu na kolor włosów i trochę mimikę twarzy ludzie je ze sobą tak kojarzą - jednak kiedy się przyjrzeć, Fisher i Adams są zupełnie różne. Podobnie nie rozumiem jak można pomylić Zooey Deschanel z Katy Perry, no ale może to ja jestem dziwna i mam jakieś zaburzenia percepcji. ;D

Ogólnie Isla ma w sobie dużo takiej sympatii i iskry, dobrze się ją ogląda na ekranie - oby miała okazję wykazać się w jakiejś poważniejszej i bardziej głównej roli niebawem (choć moim zdaniem w "Definitely, maybe" wypadła super). ;)

katefly

eż tak mam! zawsze jak widzę którąś z nich w filmie mówię "ooo zakupoholiczka,
uwielbiam ją" :D dopiero potem jak chcę ocenić jakiś film na filmwebie i wchodzę na
konto Isli dziwie się, że nie ma połowy filmów w jej filmografii ;d.

katefly

Prawda, też tak uważam :)

katefly

są identyko! Lubie obydwie. Ale w filmach to je odróżniam :)

katefly

Właśnie też mam ten problem. W# Italii oglądałam film, gdzie grała Rachel McAdams, Owen Willson, Vince Vaughn i byłam święcie przekonana, że Amy (podpowiedziała mi moja 8letnia siostra, że to aktorka z "Zaczarowanej" i tego się trzymałam). A teraz wyszperałam, znalazłam film i się zdziwiłam, jak zobaczyłam, kto grał Glorię. Dobrze wiedzieć.

katefly

bardziej Isla Fisher i Kate Mara

katefly

Też uważam, że Isla Fisher i Amy Adams są bardzo podobne.
Niedawno oglądałam "Wyznania zakupoholiczki" i widząc Islę, od razu przyszła mi na myśl Amy Adams

Vanessa100

Rzeczywiscie jest ładna, teraz bedzie można podziwiać jej grę aktorską w Iluzji. Już sie nie moge doczekac kiedy wybiorę się na premierę.
Dla niej tez warto iśc na ten film

Vanessa100

Tak dokładnie jedyna różnica to że Amy Adams śpiewa ;)

katefly

Tak sie ciesze ,że nie tylko ja mam z tym problem.

katefly

Racja, myślałam, że tylko ja mam takie odczucia : -))

katefly

Według mnie są mało podobne, ale to pewnie dlatego, że mam dobrą pamięć do twarzy i zwracam uwagę na większą ilość szczegółów.

katefly

Są podobne ale nie na tyle żeby ich nie odróżniać

katefly

Jenna Fischer z kolei jest podobna do Amy Adams (przynajmniej w Office choćby bo na zdjęciach średnio), a tu się nazwiska łączą prawie że i trochę schizy mnie łapią ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones